چگونه سرعت کمپیوترمان را افرایش بدهیم

علیرضا
alireza Follow
26 Dec 2012
چگونه سرعت کمپیوترمان را افرایش بدهیم

زمانی که از کمپیوتر تان استفاده میکنید , بعد از مدت میبینید که آهسته کار میکند,همیشه برنامه ها و اینترنت کانکشن ها مقصر نیستند بلکه تعداد برنامه ها، فايل هاي قديمي و حتي تنظيمات اشتباه، از دلايل کم شدن سرعت کامپيوتر هستند. حالا دیگر نگران نباشید ما به شما نشان میدهیم که با چند راهکار ساده، شما می توانید از کامپیوتر خود نگهداری کرده و باعث شوید که به طور روان و سریع کار کند..

چه باید کنید؟

1. با فشار دادن Ctrl+R در کمپیوتر Run box را باز کنید

2.در Run این کامنت را بنویسید msconfig و بعد پنجره که باز میشود Startup  رفته بر نامه های که لازم ندارید uncheck کنید , این برنامه های است که در Notification شما در حال اجرا است و مقداری پروسسر کمپیوتر شما را مصروف نگه میدارد

3.در Run کامنت cleanmgr را مینویسید درایف C (ویندوز انجا است) انتخاب OK نمایید , همه فایل ها را انتخاب OK  بعد Delete file میکنید.

4.در Run کامنت %temp% وارد ok نمایید پنجره که باز میشود همه فایل ها را انتخاب Shift +delete  حذف نمایید , این فایل ها پروسسر کمپیوتر تانرا مصروف نگه میدارد.

5.در درایف C (ویندوز در آن درایف است) , در دیسکتاب, در فولدر Download فایل های سنگین نگدارید.

6.کمپیوتر تانرا defragment کنید از سافت ویر که در زیر است برای Defragment استفاده کنید, این سافت ویر بسیار قدرتمند برای یکپارچه سازی هاردیسک و رجستری کمپیوتر است, بعد ازنصب برنامه آنرا open کرده سه گزینه که انجا است جدا جدا کلیک و اجرا نمایید.

*فایل ها را جدا جدا دانلود در یک پوشه قرار داده و Extract کنید اگر مشکل در Extract دارید این وِیدیو را تماشا نمایید.

دانلودAuslogics  بخش اول, بخش دوم , بخش سوم

برای کرک اینجا کلیک کنید

 

 


3 responses to “چگونه سرعت کمپیوترمان را افرایش بدهیم”

 1. نصرت الله رحیمی says:

  تشکر بسیار زیاد خیلی مفید بود چند روز شده بود که کمپوترم سست شده بود با استفاده ازین تکنیک ها پرفارمنس کمپیوترم دوباره تیز شد

 2. سپیده پارسا says:

  با سلام. تشکر از راهنمایی های مفیدی که در اختیار گذاشتین. خیلی مفید بودن، چون کامپیوترم خیلی کلافه ام کرده بود از بس کند کار میکرد.
  موفق باشید

 3. mahmoud says:

  خیلی خیلی ممنون عالی بود-خیلی استفاده کردیم

Leave a Reply

Logged in as alireza. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *