معرفی پلاگین برای فایرفاکس

علیرضا
alireza Follow
23 Dec 2012
معرفی پلاگین برای فایرفاکس

 اکثر ما در کامپیوتر های خود دارای چند بروزر می باشیم , مثلا کروم بروزری سریع و سبک است و اپلیکیشن های بسیار زیادی دارد ولی فایر فاکس کمی سنگینتر است و برای افراد حرفه ای می باشد.معمولا بعضی از لینک ها می باشد که برای مشاهده تماس سرویس های سایت نیاز به مرورگر گوگل کروم دارند که تنها راه آن کپی کردن آدرس لینک از بروزر فایرفاکس و انداختن ان در کروم می باشد.

راه ساده تری نیز وجود دارد, با استفاده از پلاگین Browser View Plus شما به ساده گی میتوانید لینک مورد نظر را در هر بروزی که دوست دارید باز کنید.

البته این تمام قابلیت های این پلاگین نمی باشد , شما حتی نظر به نوعیت لینک می توانید که آن را در برنامه مورد نظر خود باز کنید, فرض مثال لینک شما مربوط به ویدیو می باشد شما می توانید آن را در VLC player پخش کنید و یا اگر کدام pdf  بود آن را در برنامه Acrobat Pdf باز کنید.

طریقه استفاده آن به این صورت بعد از نصب این برنامه منو جدیدی به راست کلیک اضافه می شود و برای اضافه کردن برنامه ای جدید می توانید گزینه option را انتخاب کنید و نام آن و مسیر فایل اجرایی آن را در فیلد های مورد نظر مشخص کنید و لذت ببرید.


Leave a Reply

Logged in as alireza. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *