با گوگل پراکسی سایت های بلاک شده را باز کنید

با گوگل پراکسی سایت های بلاک شده را باز کنید

علیرضا
Follow alireza
25 Feb 2015

گاهی برای شما هم شاید پیش امده باشه که بخاهید از سایتی بازدید کنید که هیچ محتوای غیر اخلاقی ندارد و برعکس کاملا مفید هم می باشد ولی متاسفانه کمپنی سرویس دهنده اینترنت یا ISP ان سایت را بلاک کرده و یا در محیط کاری حق دسترسی به آن سایت را نداشته باشید.

در مقاله قبلی ۱۲ روش برای باز کردن سایت های بلاک شده توضیح دادم در آن مقاله شما می بایست از پراکسی هایی که سرعت و امنیت پایینی داشتند استفاده میکردید و یا نیاز به برنامه‌های واسط میداشتید ولی این روش هایی که امروز برای شما یاد میدهم بسیار ساده و سریع و امنیت بالایی دارند چرا که شما از سرویس های  گوگل استفاده خواهید کرد. 🙂

۱. گوگل translate

بله درست خواندید ، شما میتوانید با استفاده از گوگل ترانسلیت به عنوان پراکسی، سایت مورد نظر خودتان را باز کنید. این روش مزیت های بسیار خوبی دارد اولتر از همه که صفحه مورد نظر شما بسیار سریع لود می شود و دوم شما به تمامی قسمت های سایت مانند تصاویر و استایل ها دسترسی دارید و میتوانید که دانلود کنید.

http://translate.google.com/translate?sl=ja&tl=en&u=http://example.com/

در مثال بالا تنها کافیست که شما به جای ادرسhttp://example.com/ ادرس سایت مورد نظر خود را قرار بدهید.

۲. گوگل mobilizer

روش بعدی استفاده از سرویس مبالایزر گوگل هست. البته گوگل سرویس مبالایزر خود را بر روی دامین اصلی خود غیر فعال کرده است (google.com) ولی این سرویس روی دامین گوگل در کشورهای مختلف فعال هست مثلا شما میتوانید از دامین گوکل برای ایرلند استفاده کنید و سایت خود را مشاهده کنید.

http://www.google.ie/gwt/x?u=http://example.com/

شما تنها می بایست به جای http://example.com/ ادرس سایت مورد نظر خود را تایپ کنید.

در این روش استایل سایت شما لود نخواهد شد ولی اگر شما قصد خواندن متنی را دارید این روش مخصوص کار شما می باشد.

۳. گوگل modules

شاید شما حتی اسم این سرویس ها رو هم نشنیده باشید و از موجودیت انها خبر نداشتید. دامین گوگل ماجل در اصل برای گجت های مخصوص گوگل طراحی شده است. این روش را میتوان گفت که بهتر از دو روش قبلی می باشد چرا که شما میتوانید حتی انواع و اقسام فایل ها را از سایت مورد نظر دانلود کنید.

http://www.gmodules.com/ig/proxy?url=http://example.com/ 

۴. گوگل cache

گوگل کش یکی از بهترین ویژگی های جستجوی گوگل هست  که من عاشقش هستم. اگر سایتی را که میخواهد بازدید کنید برای مدت زیادی افلاین می باشد و یا سرعت لود شدن ان زیاد طول میکشد شما سریعا میتواند نمونه ان سایت را از حافظه کش گوگل مشاهده کنید. این کار از دو روش صورت میگیرد :

1. میتون مستقیم نمونه کش را از صفحه جستجوی گوگل مشاهده کنید

2.قبل از ادرس سایت مورد نظر کلمه cache: را تایپ کنید و بسیار ساده مطب مورد نظر خود را مطالعه کنید.

۵. گوگل اپ اسکریپت

تکست بروزر در اصل یک بروزر برای متن ها می باشد و از نشان دادن تصاویر جلوگیری میکند. در حال حاضر این برنامه روی گوگل کلود می باشد و توسط گوگل اپ اسکریپت تهیه شده است. در این روش وقتی شما سایتی راکه بلاک شده است باز میکنید ابتدا این اسکریپت محتویات سایت را در گوگل کلود ذخیره میکند و سپس محتوای تکست آن را رندر کرده و به شما نمایش میدهد در این روش حتی اگر سایت شما بلاک شده باشد با استفاده از گوگل قابل درسترس می شود.

http://goo.gl/1ot9Lb

نتیجه گیری :

با استفاده از این ۵ روش و 12 روش قبلی شما میتوانید هر رقم سایتی را که میخواهید باز کنید و امکان ندارد که نتوانید باز کنید. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.


2 responses to “با گوگل پراکسی سایت های بلاک شده را باز کنید”

  1. Amir says:

    هيچ روش كار نداد

    • alireza says:

      یک روش دیگر اینکه: از بروزر اوپرا استفاده کنید، اخرین ورژن اپرا به صورت پیش فرض از VPN بسیار امن و سریع دارد.

Leave a Reply

Logged in as alireza. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *

google

proxy

VPN