یک روش بسیار ساده برای برنامه ریزی (انجام حتمی) کارهای روزانه تان

Test
Test Testli Follow
20 Oct 2012
یک روش بسیار ساده برای برنامه ریزی (انجام حتمی) کارهای روزانه تان

ادم تنبلی هستم و این روش ساده نشان میدهد که با تمام تنبلی چطور کارهای روزانه ام را کامل انجام میدهم و انباشته نمی شوند برای روز آخر!

همیشه نسبت به انجام و برنامه ریزی برای تمام کارهایم وسواس داشته ام، و به اندازه تمام تیپ های لیدی گاگا! روشها و متودهای مختلف را امتحان کرده ام.

اما برای 4 سال می شود که فقط از یک روش بسیار ساده استفاده میکنم، و بسیار خوب هم جواب داده و تمام کارهایم را بخوبی توانسته ام انجام بدهم و از انباشته شدن آنها جلوگیری کنم و همیشه آن-تایم یا بوقت باشم.

بسیار ساده است، فقط یک قلم و کاغذ کار دارد، تعجب کردید؟ درست است به همین سادگی، دقیقا همان چیزهایی که از قدیم بوده اند، قبل از اینکه اسمارت فون ها، اپلیکیشن ها، برنامه های کامپیوتری که برای برنامه ریزی و مدیریت زمان شما بوجود بیایند. خوب برای توضیحات بیشتر و واضح شدن روش کار و دیدن نتیجه کار من در این چهار سال این ویدیو کوتاه را حداقل یک بار تا آخر ببینید.

خوب توضیح کوتاهی هم اینجا میدهم که اولین کار، برنامه ریزی برای یک روز کاری است. دقت کنید فقط برای یک روز کاری برنامه ریزی کنید و لیست کارهایی که می توانید امروز کاملا انجام بدهید را لیست کنید، اگر متوجه باشید نکته اینجا است که نباید لیست کارهایی که باید امروز انجام بدهید، را لیست کنید، بلکه لیست کارهایی که می توانید امروز انجام بدهید را باید لیست کنید، این روشی است که من برای چهار سال انجام داده ام و هیچ گاه به فکر تغییر دادن این متود نبوده ام، چون نتیجه خوبی از آن گرفته ام.

این هم یک نمونه از لیست کارهای یک روز من، فراموش نکنید که ویدیو بالا را حتما نگاه کنید تا تمام نکات را برایتان بگویم.

Neville to-do list sample

این روش را حتما یک بار انجام بدهیم، قول میدهم که نتیجه مثبتی بگیرید، این روش برای افرادی که در کارهایشان پراکندگی زیادی وجود دارد و همیشه از نداشتن نتیجه مثبت در روزهای کاریشان گله میکنند خوب است. اگر انجام دادید و موفق بودید این روش را برای دوستانتان هم که از این مشکل بی حوصله شده اند پیشنهاد کنید.

این روش مربوط نویل مدورا (Neville Medhora) است، که من هم از امروز تصمیم کبرا! گرفته ام این کار را انجام بدهم، چون از بی نظمی که درکارهایم است بشدت خسته شده ام و در زمینه برنامه ریزی یک کلکسیون از روشهای مختلف و برنامه های کمپیوتری و سرویسهای آنلاین را امتحان کرده ام که …

اگر شما هم از روشی استفاده میکنید و فکر میکنید که به کارهایتان نظم داده، با ما و خوانندگان کتابچه شریک سازید.


Leave a Reply

11 Comments on "یک روش بسیار ساده برای برنامه ریزی (انجام حتمی) کارهای روزانه تان"

avatar
  Subscribe  
Notify of
PEDRAM
Guest

لینکش خرابه؟ دانلود نمیشه!!!!!
لطفا به محض اینکه لینکشو درست کردید یا جای دیگه آپلود کردید به من هم ایمیلی بزنید ممنون

مریم
Guest

نمیشه دانلود کرد

مهدی
Guest

بهتر بود یه زیر نویس یا یه ترجمه کوتاه از نحوه ایجاد این لیست هم تهیه می کردید.

ملیحه سادات
Guest
ملیحه سادات

سلام لینکش خرابه

مهدی
Guest

لطفا لینک قرار بدید بخشآنلاینم که خرابه ! اگه میشه با ایمیل مطلعم کنید بسیار ممنون

زهرا
Guest

سلام
ببخشید لینک ویدیو غیر فعاله…میشه لطفا یک بار دیگه اپلودش کنید
ممنون
سال خوبی داشته باشید

محمد ضیاالحق شمس
Guest
محمد ضیاالحق شمس
با سلام تشکر. بخدا جالب بود. عالی بود. و نتیجه بخش. من واقعا از آدم های استم که در دهه اول قرن بیست و یکم جوان شده اند. حالا بیشترین مصروفیت ها را بر اساس نیازهای رقابتی شان باید در محیط خود داشته باشند. تحصیل، کار، رسیدگی به خانواده، تفریح، مطالعه، تولید و نوشته، عبادت و … همه و همه اگر ریزنویس شوند شاید بالاتر از چند صد شوند. اما، با این روش بسیار خوب و عادی پیشرفتیم. متوجه شدم که از همه این کارها نتیجه ای قابل ملاحظه گرفتم. ضمنا شاید همان نتایج را قبلا هم میگرفتم اما امروز… Read more »
علی
Guest

برادر اصلا فیلم رو نشون نمیده لطفا زود اصلاحش کنید

رضا
Guest

چون یوتیوب در ایران فیلتر هست ویدیو دیده نمیشه، اینم لینک ویدیو:
https://www.youtube.com/watch?v=aSskW5xiLiQ

na3r
Guest

ممنون!
من ویدیو رو کامل دیدم خوشم اومد و چون توی گوگل دنبال عنوان همین پست بودم می خوام امتحانش کنم!

Ali
Guest

یکی ترجمه کنهههههه