چگونه تم سفارشی برای گوگل کروم خود بسازیم

علیرضا
alireza Follow
19 May 2012
چگونه تم سفارشی برای گوگل کروم خود بسازیم

اگر از رنگ ها و تم ساده پیش فرض کروم خسته شدید و دوست دارید خودتان یک تم به دلخواه خود بسازید و کروم را زیبا و رنگین کنید یکی از اپلیکشن های کروم را که به نام My Chrome Theme است را به کروم خود اضافه کنید و یک کروم با نمای جدید داشته باشین، کار با این اپلیکشن کاملا ساده میباشد و همچنان رایگان.

فقط با اضافه کردن این اپلیکشن و وارد شدن به محیط آن وبا سپری کردن سه مرحله کوتاه و آسان برای گوگل کروم خود تم طراحی کنید و آن را به اشتراک بگذارید.

برای ساخت تم سفارشی خود ابتدا باید  My Chrome Theme را نصب نمایید. پس از نصب اپلیکشن ، در قسمت اپلیکشن های گوگل کروم خود آن را باز کنید و بر روی دکمه Start making theme کلیک کنید. سپس عکس مورد علاقه خود را در مرحله اول از روی سیستم خود آپلود کنید یا اگر web cam  دارید همان لحظه میتوانید که یک عکس از خودتان را قرار بدهید  و در مرحله دوم رنگ بندی Tab های مرورگر را به سلیقه خود تنظیم کنید. در مرحله سوم می‌توانید آن را نصب و یا به اشتراک گذارید. از این پس شما هم به سادگی می‌توانید تم دلخواه خود را برای کروم بسازید و از آن لذت ببرید.


3 responses to “چگونه تم سفارشی برای گوگل کروم خود بسازیم”

 1. پسر تنها says:

  سلام من وقتی می خوام عکسمو اپلود کنم ارور می ده و همین طور وقتی که می خوام اونو به عنوان تم قرارش بدم بازم ارور می ده باید چی کار کنم؟

  • جعفر says:

   چه اروری میده؟ تو ارور چی می نویسه؟
   شاید ارور به خاطر سایر عکس باشه که از حد تایین شده تجاوز می کنه.

 2. محمد says:

  دمتون گــــــــــــــــــــــــــــــــــرم خیلی باحال بود

Leave a Reply

Logged in as alireza. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *