آوردن استاتوس بار یا نوار وضعیت فیس بوک در مرورگر

علیرضا
alireza Follow
16 May 2012
آوردن استاتوس بار یا نوار وضعیت فیس بوک در مرورگر

اگر شما یکی از کاربران همیشگی فیس بوک هستید و بدون فیس بوک تحمل نمیتوانید و از آن دسته کاربرانی هستید که فیس بوک کار روزمره تان شده است هر چه زود تر این اپلیکشن را به مرورگرتان اضافه کنید و آن را تجربه کنید وبا استفاده از آن ببینید که چگونه وقت شما صرفه جویی می شود.

اگر شما از فیس بوک به صورت همیشگی استفاده میکنید و همزمان میخواهید سایت های مختلفی را باز کنید در این وقت دوست دارید که از وضعیت فیس بوک تان با خبر باشین و بفهمین که چه رویدادهای در فیس بوک تان رخ میدهد و از آنها آگاه شوید دیگر لازم نیست تا یک Tab  باز شده را به فیس بوک تان اختصاص دهید شما با نصب اپلیکشن MySatatusBar  در مرورگر گوگل کروم خود میتوانید با خاطر جمع  دیگر سایت ها را باز کنید و کارتان را انجام دهید این اپلیکشن MyStatusBar  آبی رنگ فیس بوک در پایین مرورگر گوگل کروم نشان داده خواهد شد تا از آخرین اطلاعیه ها و پست های جدید و غیره  در تایم لاین فیس بوک آگاهی پیدا کنید بدون اینکه به صفحه فیس بوک بروید .

این اپلیکشن امکان این را میدهد تا همین صفحه را با کلیک کردن به روی Share this page در MySatatusBar   همراه دوستانتان به اشتراک بگذارین تا آنها هم از این اپلیکشن استفاده کنند و استفاده فیس بوک را برای آنها هم بسیار آسان کند.

طریقه نصب MyStatusBar

  1. ابتدا MyStatusBar را باید به مرورگرتان اضافه کنید.

2. بعد از اینکه  نوار به مرورگرتان اضافه شد در قسمت پایین مرورگرتان نمایش داده میشود وبعد به روی Login to Facebook در قسمت نوار وضعیت فیس بوک در پایین کلیک کنید تا فورم لوگین باز شود.

3. با وارد کردن Email و  Passwordتان و زدن کلید Enter لوگین شوید.

4. به روی Log In with Facebook کلیک کنید.

5. به روی Allow کلیک کنید.

 


Leave a Reply

Logged in as alireza. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *