تغییری بزرگ در یاهو
اخبار

تغییری بزرگ در یاهو

شرکت یاهو به زودی سروی ایمیل خود را برای تمامی پلت فرم ها شامل اندورید، آی او اس، ویندوز۸ و تمامی بروزرها به روزسانی خواهد کرد.

ماریسا مایار مدیر عامل شرکت یاهو می گوید که هدف ما از به روز رسانی، ایجاد سادگی بیشتر و حذف ابزارهای اضافه می باشد، زمانی که کاربر وارد ایمیل یاهو خود می شود به راحتی به تمامی ایمیل ها و ابزارها دسترسی خواهد داشت، وی افزود که یاهو میل جدید از امکانات و سرعت بیشتری برخوردار خواهد بود.

چندی پیش مایکروسافت برای کاربران hotmail خود دیزاین جدید outlook را معرفی کرد و در همین زمان نیز گوگل اپلیکیشن های جدیدی به سرویس ایمیل خود ازقبیل multiuser اضافه کرد و نسخه جیمیل را برای آی او اس انتشار و همچنین سرویس یوتوب خود را دیزان مجدد کرد.

یاهو نظر به اطلاعات ComScore مدعی است که سرویس ایمیل این شرکت با وجود سروی های ایمیل دیگر مانند گوگل و هاتمیل در امریکا برترین سروس ایمیل می باشد.

دیزاین جدید یاهو نقش مهمی را در آینده این شرکت خواهد داشت، اگر این دیزاین موفق باشد میتواند کاربران خود را نگاه دارد ولی اگر کاربر پسند نباشد در این شرکت آینده دچار مشکلات جدی خواهد شد.

علیرضا

علیرضا اکبری فارغ دانشگاه پلی تخنیک کابل از رشته کامپیوتر اینفورمیشن ساینس و بنیانگذار سایت کتابچه می باشد. مدت ۴ سال می باشد که در زمینه کامیپوتر و وب مقالاتی نوشته میکند. او همچینی یکی از بنیانگذاران شرکت TechSharks.af می باشد

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedIn

يک نظر

  • م.شریفی

    یاهو میل من دیزاینش عوض شده ولی بسیار جالب نیست.
    امیدوارم که دیزاین را تغییر بدهند…

  • نظر خود را بيان کنيد:


    گراواتار ثبت‌ نام کنید. گراواتار چيست؟