لمسی شدن صحفه لب تاب با یک ابزار جدید
اخبار تکنالوژی

لمسی شدن صحفه لب تاب با یک ابزار جدید

شاید از لذت کار کردن با ویندوز هشت برای کسانی که صحفه نمایش لمسی ندارند قابل توصیف نباشد، اما در صورتی که تازه لب تاب خریده اید که امکانات آنچنانی ندارند و پول زیادی برای تهیه آن خرج نکرده اید، بهتر است از یک ابزار ارزان قیمت تازه وارد در بازار استفاده کنید، که خیلی ساده صحفه نمایشگر لب تاب غیر لمسی شما را لمسی و با توجه به رابطه کاربردی لمسی مدرن ویندوز هشت، کار را برای شما آسان تر میکند.

ابزاری که برای این کار در نظر گرفته شده هندزمیت (Hand’smate) نام دارد که یک شرکت هندی آن را ساخته است. این وسیله جدید از طریق فن آوری های فراصوت و مادون قرمز کار میکند و از قلم های دیجیتالی فراصوتی هم پشتبانی میکند. باید توجه داشت که ابزار مورد نظر به صورت خاص برای ویندوز هشت طراحی شده و به همین خاطر در این ویندوز خیلی ساده و راحت میتوان از آن استفاده کرد. همچنین به کمک این ابزار برخی از قابلیت های چند لمسی ویندوز هشت مثل ایجاد بزرگنمایی یا بازکردن دو انگشت روی صحفه یا انجام بازی های که نیاز به استفاده از همزمان از چند انگشت دارند امکان پذیر می شوند.

برای استفاده از هندزمیت تنها کافی است آن را روی نمایشگر لب تاب یا کامپیوتر خود نصب کرده و سپس از طریق پورت USB به آن متصل کنید. این ابزار به زودی با قیمت ۹۲ دالر وارد بازار هند خواهد شد و به احتمال خیلی زیاد کاربران افغانستان نیز قادر به استفاده از آن خواهد بود با قیمت ۴۹۹۹ افغانی خواهد بود.

منبع: EFYTIME

منوچهر طاهریان

برنامه نویس وب هستم؛ به نوشتن درباره طراحی وب و گرافیک علاقه دارم، خارج از دنیای وب، ادبیات را هم دوست دارم

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook

يک نظر

  • نجیب

    صفحه های لمسی و غیر لمسی کاملا متفاوت است. صفحه غیر لمسی لپ تای های ویندوزی از جنس پلاستیک است که با دست زدن روی آن قشنگ متوجه می شویم که رنگ پخش می شود و نمی توانیم لمسش کنیم و بعلاوه تمیز نگه داشتنش هم مشکل است ولی صفحه تبلت ها و لپتای لمسی از جنس شیشه است. بعلاوه اینکه در مقابل فشار دست مقاوم است، تمیز کردن آن هم خیلی راحت است. برای دوستان توصیه می کنم که بجای خریدن این وسیله، یک عدد تچپاد بخرن که قیمت بین ۳۰ تا ۸۰ دلار دارد که هم می تواند جای ماوس استفاده شود و هم قلم دارد که می توانید با آن از تمام مزایای ویندوز استفاده کنید.

  • نظر خود را بيان کنيد:


    گراواتار ثبت‌ نام کنید. گراواتار چيست؟