کتابچه

در اين وبلاگ اطلاعات مفيد درباره دنياي تکنالوژي و وبسايت هاي افغانستان مي خوانيد

سامسونگ و اپل دو رقیب سرسخت در بازار موبایل امریکا
اخبار

سامسونگ و اپل دو رقیب سرسخت در بازار موبایل امریکا

در بازار موبایل آمریکا، سامسونگ همچنان در صدر لیست تولید کنندگان اسمارت فون ایستاده است. در حالی که اپل توانسته با تلاش به رتبه دوم نقل مکان کند. در لیست ۵ تولید کننده برتر، نام های ال جی، موتورولا و اچ تی سی هم نقش بسته اند که همگی با کاهش سهم روبرو شده اند.

آخرین اطلاعات منتشره توسط comScore نشان می دهد که اکنون ۱۲۱.۳ میلیون نفر در آمریکا صاحب تلفن هوشمند هستند که نشان دهنده نفوذ ۵۱.۹ درصدی است. تعداد دارندگان اسمارت فون نسبت به سه ماهه قبل ۶ درصد رشد داشته است.

همان قسم که در جدول بالا می بینید، سامسونگ با رشد ۰.۷ درصدی اکنون ۲۶.۳ درصد بازار آمریکا را در دست دارد. اپل هم با عرضه آیفون ۵ با جهشی ۱.۵ درصدی، توانسته به سهم ۱۷.۸ درصدی دست یابد. ال جی به سهم ۱۷.۶ درصدی سقوط را تجربه کرده و موتورولا ۱۱.۰ درصد و اچ تی سی ۶.۰ درصد بازار را از آن خود کرده اند. در واقع بیش از آنکه افزایش سهم اپل، باعث صعود آن شده باشد، کاهش سهم ال جی (از ۱۸.۴ درصد به ۱۷.۶ درصد) باعث این ارتقاء بوده است.

درمورد سیستم عامل ها هم داستان به همین قسم است: گوگل مقتدرانه با اندروید در رتبه اول ایستاده و اپل، صاحب iOS در رتبه دوم قرار گرفته و البته هر دو رشد داشته اند. رتبه سوم تا پنجم هم به ریم، مایکروسافت و سیمبیان رسیده.

 

منبع:thenextweb

نظر خود را بيان کنيد:


برای نمایش آواتار/عکس تان در کنار نظرتان، میتوانید در سایت گراواتار ثبت‌ نام کنید. گراواتار چيست؟